Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Mrukmed
Centrum Medyczne

ul. Langiewicza 61
35-922 Rzeszów

Tel: 178530728
Fax: 178530729

www.mrukmed.com

www.mrukmed.ipr.pl

www.mrukmed.pl

Email:
rejestracja@mrukmed.com

Poleć nas:

Tomografia komputerowa


 
Pracownia Tomografii Komputerowej
ul. Partyzantów 28
Rzeszów

 

 


Tomografia komputerowa, jest metodą diagnostyczną pozwalającą na uzyskanie obrazów przekrojów badanego. Badanie za pomocą tomografu komputerowego jest bezbolesne i nieinwazyjne. Dostarcza bardzo szczegółowych informacji, które można przetworzyć cyfrowo na obrazy trójwymiarowe. Ma stosunkowo szybki i prosty przebieg.
 

Tomografia komputerowa to obecnie podstawowe i niezbędne badanie obrazowe w diagnostyce i ocenie skuteczności leczenia choroby nowotworowej.
 

Nasza pracownia jest wyposażona w tomograf komputerowy firmy General Electric Bright Speed 16, nowoczesny 16-rzędowy aparat przeznaczony do wykonywania szerokiego zakresu badań obrazowych. Zastosowane w tym urządzeniu rozwiązania pozwoliły na zmniejszenie dawki promieniowania jonizującego otrzymywanej przez pacjentów, z poprawą jakości obrazów służących do postawienia rozpoznania przez lekarza radiologa.


Na wyposażeniu pracowni posiadamy również:

  • dwumonitorową, lekarską stację diagnostyczną, posiadającą najnowocześniejsze, specjalistyczne oprogramowanie do zaawansowanej oceny różnych badań,
  • strzykawkę automatyczną umożliwiającą bezpieczne i dokładne podawanie środka kontrastującego podczas wykonywanego badania.

Polityka plików cookie

Zapoznaj się z polityką plików cookies.

Czy akceptujesz?